Dzień turystyki na ryńskim zamku

W Hotelu Zamek Ryn w Rynie 26 września pod hasłem "Turystyka szansą dla kobiet" odbyły się uroczyste obchody Światowego Dnia Turystyki w województwie warmińsko-mazurskim. W trakcie uroczystości Hotel Zamek Ryn, odebrał rekomendację przyznaną przez Polską Izbę Hotelarstwa.

Podpisano również list intencyjny o współpracy Urzędu Marszałkowskiego z Warmińsko-Mazurską Regionalną Organizacją Turystyczną przy wdrażaniu Regionalnego Programu Operacyjnego. Uczestnicy spotkania mieli również okazję do wysłuchania kilku interesujących wystąpień, m.in.: referatu Anny Andruszkiewicz "Kobieta w turystyce" czy prezentacji nowych produktów turystycznych w regionie oraz dotyczących finansowania inwestycji w turystyce.

Po części oficjalnej około 150-osobowa grupa gości wzięła udział w biesiadzie rycerskiej oraz obejrzała towarzyszący jej program przygotowany przez stale współpracującą z hotelem grupę Kom-Tur. W jej składzie wprawdzie "gościnnie" ale za to czynnie wystąpił przedstawiciel redakcji Hotelarza, który miał zaszczyt wcielić się w rolę Białej Damy ryńskiego zamku. Organizatorami obchodów był Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Warmińsko-Mazurska Regionalna Organizacja Turystyczna.
Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *