Marcin Ziobro jako dyrektor sprzedaży i marketingu Vienna International

Kraków, 30 stycznia 2013 – Z nowym rokiem do zespołu krakowskich hoteli Vienna International dołączył Marcin Ziobro. Jako dyrektor sprzedaży i marketingu będzie odpowiedzialny za działania w tych obszarach zarówno andel’s Hotel Cracow, jak również Chopin Hotel Cracow Old Town.
 
Marcin Ziobro jest związany z branżą turystyczną od ponad 11 lat. Po ukończeniu krakowskiej AWF na kierunku Turystyka i Rekreacja, rozpoczął karierę zawodową jako organizator turystyki. Był odpowiedzialny za tworzenie i sprzedaż produktów turystyki przyjazdowej i międzynarodowych konferencji.
Po 4 latach związał się z segmentem hotelarskim. Przez 1,5 roku pracował dla lokalnie zarządzanego centrum konferencyjnego w Krakowie. Następnie dołączył do grupy Orbis/Accor. Początkowo został Kierownikiem ds. Konferencji i Bankietów w Novotel Kraków City West, a następnie awansował na stanowisko Kierownika ds. Sprzedaży Korporacyjnej. W tym czasie pracował również jako niezależny trener biznesu, prowadząc szkolenia w zakresie sprzedaży i obsługi klienta. W styczniu 2013 r. dołączył do zespołu Vienna International Hotels & Resorts obejmując stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu andel’s Hotel Cracow i Chopin Hotel Cracow Old Town.
Czas prywatny spędza z żoną i dwójką dzieci – najchętniej aktywnie, podróżując i zwiedzając ciekawe miejsca w Polsce i poza nią. 

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *