Zarządzanie nieruchomościami w Akademii Inwestycji Hotelarskich

W budynku Dominanty Praskiej, siedzibie wydawnictwa ProMedia i redakcji Hotelarza odbyło się pierwsze spotkanie w ramach trzeciej edycji Akademii Inwestycji Hotelarskich organizowanej przez redakcję magazynu Hotelarz i Instytut Gościnności Hotelarza.

W kilkugodzinnym bloku wykładów poświęconych Uruchomieniu i optymalizacji działalności hotelu wzięło udział ponad dwudziestu właścicieli hoteli, hotelarzy, oraz osób chcących zainwestować na rynku hotelarskim. Uczestnicy z równym zainteresowaniem słuchali prelegentów i zadawali pytania, jednak największym powodzeniem cieszyła się zupełnie nowa w AIH tematyka dotycząca problemów prawnych, związanych z uruchomieniem hotelu oraz zarządzania nieruchomościami.

Wykłady te prowadził również nowy wykładowca Krzysztof Czekaj z firmy konsultingowej Partner Consulting, praktyk zarządzania nieruchomościami, na co dzień pracujący m.in. dla Frans Maas Polska. Na kolejne szkolenie w ramach III edycji AIH zapraszamy 21 listopada do Krakowa. Partnerami warszawskiej edycji były Samsung Polska, oraz Newmor Polska Sp. z o.o. Patronem spotkania była firma Budnet.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *