Nowy condo-hotel Plaza w Ostródzie w sprzedaży

Spółka Condohotels Group sprzedała już ponad 25 proc. pokoi i apartamentów w kolejnym obiekcie hotelowym Condohotels Plaza, powstającym w Ostródzie. Hotel otwarty ma być jesienią, obecnie ukończony jest w 70 proc. i prowadzone są już prace wykończeniowe wewnątrz budynku. Ceny pokoi i apartamentów wahają się od 9 do 14 tys. zł netto.

 


Hotel Plaza zlokalizowany będzie nad samym brzegiem Jeziora Drwęckiego. Znajdzie się w nim 160 pokoi i apartamentów, z których większość posiada tarasy lub balkony oraz widok na jezioro i panoramę miasta. Klimat obiektu i poszczególnych pokoi nawiązujący do lokalnej fauny i flory. Obiekt zaoferuje bogatą infrastrukturę, w ramach której dostępne będą: restauracje tematyczne, bary, kawiarnia, winiarnia, klub nocny, kręgielnia, sala kominkowa oraz centrum rozrywki dla dzieci i dorosłych. Znajdzie się tu także rozbudowane zaplecze konferencyjne z nowoczesną salą mogącą pomieścić około tysiąc osób, która dodatkowo może być dzielona na mniejsze pomieszczenia.

 

Hotel posiadał też będzie rozbudowane zaplecze SPA & Wellness z licznymi gabinetami oferującą szeroki wachlarz zabiegów na twarz i ciało, specjalistyczne terapie oraz masaże. Jego uzupełnieniem jest centrum odnowy biologicznej z kompleksem basenów wewnętrznych oraz saunami różnego rodzaju. To kolejny obiekt spółki sprzedawany w systemie condo po hotelach Platinum Aqua Fun & Events oraz Willa Port Conference Resort & SPA w Ostródzie. Condohotels Group gwarantujący osiągnięcie 8-proc. zysku rocznie przez cały okres trwania umowy, czyli 10 lat. Kupujący pokoje w Condohotels Plaza mogą uzyskać zwrot 23 proc. VAT bez względu na to czy prowadzą, czy też nie działalność gospodarczą. Nabywcy pokoi pokrywają jedynie koszt funduszu remontowego, podatku od nieruchomości i


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

4 komentarze do “Nowy condo-hotel Plaza w Ostródzie w sprzedaży

  1. „Condohotels Group gwarantujący osiągnięcie 8-proc. zysku rocznie przez cały okres trwania umowy, czyli 10 lat” – DORBE SOBIE!!! ów Condohotels po 2 latach trwania umowy podpisanej na 5 lat z gwarancją 8-proc. zysku rocznie już zaczyna negocjacje z inwestorami w celu obniżenia zysków inwestorów z innej funkcjonującej już „inwestycji”. Wszytkim którzy zastanawiają się nad tego tupu inwestycją proponuję 10 razy się zastanowić zanim popełnicie ten błąd co ja !!!

    • jestem w tej samej sytuacji, proszę o kontakt aaabbb111@wp.eu, nie ma co odpuszczać, niech od nas to teraz odkupują, jak nie chcą płacić czynszu. W kupie siła – musimy się dogadać sami i razem negocjować

  2. Ja wukupiłem pokój w PLAZIE i od maja zalegają z wypłatą czynszu. To już dwie raty. Żałuję , że dałem się namówić firmie HOME BROKER na zakup tej „inwestycji”.

  3. Kupiłam pokój w Hotel Plaza.Do tej pory nie oddany.Terminy zmieniały się.Obecnie tel kontaktowy ,podany przez Home Broker ,nie odbierany.Czyżbym była naciągnięta na grubą kasę?Proszę o kontakt krysmaj@poczta.onet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *