Hotel Renaissance nabiera kształtów

Toczą się prace na budowie pięciogwiazdkowego hotelu na Lotnisku Chopina w Warszawie z 225 pokojami. Hotel będzie dysponował także pięcioma salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni 650 mkw., basenem, SPA, centrum fitness oraz restauracją.

 W budynku trwają obecnie prace instalacyjne i wykończeniowe. Montowane są także elementy fasady i dachu. Powstający obiekt będzie pierwszym hotelem marki Renaissance w Europie Środkowo-Wschodniej. Budynek ma 11 kondygnacji, w tym 3-poziomowy parking. Inwestorem i właścicielem obiektu jest przedsiębiorstwo Porty Lotnicze, które jest również operatorem Lotniska Chopina. Franczyzobiorcą oraz zarządzającym jest należąca do PP spółka Port-Hotel, która podpisała z Global Hospitality Licensing międzynarodową umowę franczyzy marki Renaissance Hotel. Wykonawcą hotelu jest ALPINE Construction Polska. Port-Hotel zarządza też sąsiednim hotelem Courtyard by Marriott, a w tym roku chce otworzyć przy lotniskach w Warszawie i Gdańsku hotele Hamtpon by

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *