4-gwiazdkowy Brant pod Warszawą

W Wiązownie pod Warszawą rusza 4-gwiazdkowy hotel Brant z 60 pokojami, trzema salami konferencyjnymi o pow. 580 mkw., 4-hektarowymi terenami rekreacyjnymi, restauracją oraz częścią Wellness.

 

Hotel położony jest w samym centrum Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, w odległości ok. 20 km od Warszawy. Oferuje do 140 miejsc noclegowych w pokojach wyposażonych w łazienki z wannami, bezprzewodowy internet i telewizory 32- i 42-calowe. Obiekt chce łączyć intymność konceptu butikowego z elegancją i funkcjonalnością profesjonalnego ośrodka szkoleniowokonferencyjnego. Centrum konferencyjne oferuje trzy sale wielofunkcyjne: Bankietową o pow. blisko 400 mkw.; Konferencyjną o pow. 130 mkw. oraz Kameralną o pow. 50 mkw. Własny teren rekreacyjny hotelu w otoczeniu starodrzewu oferuje boisko do gier, plac zabaw dla dzieci, czy park linowy, a w części wypoczynkowej grill, wędzarnię oraz przestrzeń biesiadną. Zamysłem restauracji jest połączenie najnowszych trendów przygotowania potraw z tradycyjnymi przepisami polskiej kuchni. Restauracja oferuje produkowaną wyłącznie we własnym zakresie i opartą na naturalnych produktach, żywność. Na nazwę hotelu wybrano określenie, które w XVII wieku opisywało wyjątkowo cenny klejnot.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *