Best Western w Rzeszowie podwyższa standard

Działający od ponad roku Best Western Hotel Ferdynand w Rzeszowie podniósł standard dołączając pod markę Best Western Plus. To czwarty obiekt tej kategorii, która lokuje się między 3-gwiazdkowymi Best Westernami, a 4-gwiazdkowymi Best Western Premier.


3-gwiazdkowy Best Western Plus Hotel Ferdynand z 39 pokojami zlokalizowany jest w centrum miasta. Od otwarcia hotelu, w listopadzie 2010 roku, jego oferta jest stale wzbogacana o dodatkowe usługi. W ub. r. do dyspozycji gości oddano m.in. drugą salę konferencyjną, restaurację oraz coffee bar. W ostatnim czasie uruchomiona została także oferta room service. To odpowiedź sieci Best Western na rosnącą konkurencję hotelową w Rzeszowie. Od czasu uruchomienia tego hotelu w stolicy Podkarpacia wystartowały 4-gwiazdkowy Hilton Garden Inn ze 100 pokojami w Galerii Millenium, a w lutym 5-gwiazdkowy Bristol w Rynku, docelowo ze 140 pokojami, a pod Rzeszowem 4-gwiazdkowy Blue Diamond. W skład sieci Best Western w Polsce, włącznie z podpisanymi umowami franczyzowymi, znajduje się ponad 20


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *