Wybrano szefów Doubletree by Hilton Łódź

Dyrektorem generalnym hotelu DoubleTree w Łodzi, który ruszyć ma do połowy roku, został Sławomir Nowak, wcześniej m.in. szef Courtyard Marriott w Warszawie, a dyrektorem sprzedaży i marketingu Agata Latańska, wcześniej m.in. w Hilton Garden Inn Rzeszów.

 

Sławomir Nowak ostatnio kierował hotelem Mercure Unia Lublin. Przez 15 lat związany był z marką Marriott, czego ukoronowaniem było objęcie funkcji dyrektora generalnego w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie. Następnie zajmował to stanowisko w ibisie Warszawa Stare Miasto i Sofitelu Wrocław Stare Miasto. Agata Latańska była wcześniej szefem marketingu i sprzedaży w Hilton Garden Inn w Rzeszowie. Za sprzedaż odpowiedzialna była również w Hotelu Radisson Blu Centrum Warszawa, Grupie Hotelowej Orbis/Accor i Mercure Panorama we Wrocławiu.

 

Trwa także rekrutacja do poszczególnych zespołów. Zatrudniono już osoby, które będą kierować sprzedażą do klientów korporacyjnych, obszarem MICE, obsługą recepcji, działem Food&Beverages, a także szefa kuchni. Zaprojektowany przez Stefana Kuryłowicza Double Tree by Hilton Łódź będzie 4-gwiazdkowym hotelem biznesowym z 200 pokojami oraz dużym zapleczem konferencyjno-kongresowym z salą kinową, połączone bezpośrednim przejściem z dawnymi halami Wytwórni Filmów Fabularnych. Na ostatnim, dziesiątym piętrze znajdzie się basen ze SPA i siłownią, skąd goście będą mogli podziwiać panoramę


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *