Dobry Hotel z dyrektorem ds. sprzedaży

Grupa Hotelowa Dobry Hotel ma nowego dyrektora ds. sprzedaży. Obowiązki te w wyniku awansu wewnętrznego objął dotychczasowy kierownik ds. kluczowych klientów Łukasz Czoska, wcześniej związany ze strukturami sprzedaży w Grupie Orbis.

 

Łukasz Czoska w 2007 rozpoczął pracę w Grupie Hotelowej Orbis i pracował tam do roku 2012, kończąc współpracę jako kierownik ds. klientów regionalnych w Centralnym Biurze Sprzedaży Orbis S.A. W 2012 roku objął stanowisko kierownika ds. kluczowych klientów w centrali Grupy Dobry Hotel, by w lutym tego roku awansować na stanowisko dyrektora ds. sprzedaży. Centrala firmy znajduje się w Gdańsku. – Moim celem jest wzmocnienie pozycji hoteli naszej sieci wśród klientów korporacyjnych. Posiadamy doskonałe warunki dla biznesu, zarówno jeśli chodzi o noclegi jak i organizację wszelkiego rodzaju eventów. Mamy silnie zmotywowany dział handlowy, który na pewno pomoże mi w realizacji wyznaczonego zadania – powiedział Łukasz Czoska.

 

Grupa Dobry Hotel to polska sieć, która zarządza siedmioma obiektami w Trójmieście i Krakowie (trzy z nich działają pod marką Best Western). Oferuje 311 pokoi oraz 12 sal konferencyjnych. W tej chwili Dobry Hotel jest w trakcie realizacji trzech projektów hotelowych oraz dwóch restauracji. Grupa cały czas szuka partnerów do współpracy przy ekspansji sieci na terenie całego


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *