…Ritz Carlton w Ałma-Acie

Sieć Ritz-Carlton Hotel Company ogłosiła otwarcie swojego pierwszego obiektu w Kazachstanie. 145-pokojowy hotel ulokowany w 37-piętrowym budynku Esentai Tower ruszy pod koniec roku w największym kazachskim mieście Ałma-Acie.

Hotel znajdujący się w centrum miasta będzie częścią kompleksu Essential Park z dużym centrum handlowym, fitness clubem i apartamentami mieszkalnymi. – Ałma Ata jest ważnym centrum biznesowym w regionie, dlatego cieszymy się, że będziemy mogli zaoferować doświadczenie Ritz- Carlton naszym międzynarodowym gościom odwiedzającym to miasto – stwierdził Herve Humler, prezes Ritz-Carlton Hotel Company. Hotel należał będzie do spółki Capital Partners. – Wierzymy, że partnerstwo między Capital Partners i Ritz-Carlton, które już tak dobrze zadziałało w Moskwie, pozwoli stworzyć nam kolejny wyjątkowy hotel w wyjątkowym mieście – powiedział Burak Oymen, współtwórca Capital Partners. Ałma-Ata (Ałmaty) była stolicą Kazachstanu do 1998 roku (obecnie jest nią Astana). Jest ważnym centrum handlowym i kulturalnym


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *