W dniu 26 marca 2013 w hotelu Intercontinental odbędzie się 5. Konferencja Inwestycji Hotelowych.

 

Zaproszeni eksperci odpowiedzą na pytanie m.in. czy rok 2013 będzie czasem wytężonej pracy dla sieci hotelowych, które w coraz większej mierze rozwijają się poprzez przejęcia obiektów już istniejących? Na co postawią hotelarze? Czy lepiej inwestować w hotele z najwyższej półki, czy skupić się na obiektach ekonomicznych?

 

Porozmawiamy o zapowiadanych przez inwestorów modernizacjach i remontach. Poszukamy odpowiedzi czy po pięcioletnich przygotowaniach do Euro sektor turystyczny zyskał na organizacji przez Polskę Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku? Jak, po blisko roku, wygląda natężenie ruchu turystycznego z zagranicy? I najważniejsze: jak, dzięki posiadanej już infrastrukturze, napędzać ruch hotelowy w miastach?

 

Skupimy się także na rozwoju narzędzi technologicznych, takich jak chociażby nowoczesne systemy rezerwacyjne, które stały się podstawą działalności hotelu w internecie.

O tym wszystkim będziemy rozmawiać w gronie kluczowych przedstawicieli branży hotelowej: właścicieli, prezesów, dyrektorów firm, developerów, inwestorów, kancelarii, banków, architektów, agencji i producentów.

 

Szczegółowe informacje nt. Konferencji:

http://www.eurobuildcee.com/Hotels2013

 

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *