I Ogólnopolskie Forum Młodych Gladiatorów Hotelarstwa

Haston City Hotel z Wrocławia, należący do sieci Polish Prestige Hotels & Resorts, będzie gościł uczestników I Ogólnopolskiego Forum Młodych Gladiatorów Hotelarstwa. W dniach 8–9 kwietnia 2013 r. we Wrocławiu pojawią się managerowie, dyrektorzy, inwestorzy i pracownicy hoteli z Polski i z zagranicy.

 

Organizatorem Forum jest Polska Akademia Gościnności Międzynarodowa Fundacja Branżowa i Proedukacyjna. Patronat branżowy nad tym wydarzeniem objął Delegat Krajowy Europejskiej Rady ds. Gastronomii, Winiarstwa i Turystyki. Hasło Forum brzmi: „W 80% obłożenia dookoła Twojego Hotelu”.

 

Wśród zaproszonych Gości jest m.in. pan Robert Rogner, który poprowadzi blok nt. zaangażowanej Gościnności Usługowej. Kierowany przez niego Hotel Bad Blumau od roku 2010 osiąga obłożenie na poziomie 88%!

Wśród prelegentów jest także p. Franz Pirktl Jr. – manager hotelowy, przedstawiciel rodziny właścicieli jednego z 10 najlepszych hotelowych resortów Wellness & SPA w Europie. Poprowadzi on wykład pt. „Ja i Mój Zespół”, który będzie źródłem wiedzy nt. tego, dlaczego warto zatrudniać w hotelu posiadającym 125 pokoi i ponad 200 osób personelu hotelowego.

 

Forum Gladiatorów ma być platformą wiedzy oraz wymiany doświadczeń i pomysłów dla osób związanych z branżą hotelarską. Wszystkim, którzy chcieliby podzielić się swoimi pomysłami nt. możliwości i kierunków rozwoju branży, Organizatorzy umożliwiają wygłoszenie referatu. Ze wszystkich zgłoszonych kandydatur wybranych zostanie 20 osób, które będą miały okazję zaprezentowania swoich pomysłów w trakcie trwania Forum.

Bloki tematyczne, w których istnieje możliwość zabrania głosu, to:

I – „Gościu wracaj!”,

II – „Ja i Mój Zespół – fachowy i gotowy”,

III – „80% dookoła Świata Mojego Hotelu”.

 

Więcej informacji o I Ogólnopolskim Forum Młodych Gladiatorów Hotelarstwa na stronach: www.haston.pl oraz www.forumgladiatorow.pl.

 

 

 

Polish Prestige Hotels & Resorts to fundacja, zrzeszająca kilkadziesiąt hoteli i obiektów hotelowych z całej Polski. Przynależność do grupy PPH&R to gwarancja wysokiego standardu, bogactwa wyposażenia, wyjątkowej atmosfery oraz najwyższej jakości świadczonych usług. Wyjątkowa dbałość o każdego klienta wyrażona jest w credo Fundacji: "Przyjedziesz... polubisz... powrócisz...".

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *