Lepiej być przygotowanym. Poznaj trendy w turystyce 2013

Na turystyce w Polsce nie można dzisiaj zarobić. Takie opinie słyszymy z wielu stron. Czym więc przyciągać turystów i jak ich zatrzymać? Odpowiedzi udzielą osoby z branży, profesjonaliści w dziedzinie podnoszenia jakości usług, animacji, mobilności, organizacji eventów i dodatkowych atrakcji. 19 marca we Wrocławiu odbędzie się wyjątkowa konferencja ZnaneNieznane.pl „Nowe trendy w turystyce 2013”.


Klucze do sukcesu
Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się, czym turyści kierują się przy wyborze oferty i jak skutecznie konkurować na rynku.
Wśród prelegentów znajdą się osoby, które mimo kryzysu potrafią przyciągać tysiące klientów i sprawić, aby płacili za wysokiej jakości usługi. Inicjatywy realizowane przez prelegentów stanowią dobre praktyki i powinny stać się inspiracją do działań podejmowanych przez właścicieli i menadżerów obiektów noclegowych, gastronomicznych i rekreacyjnych.
Receptę na biznes przedstawi m.in. Elżbieta Szumska, właścicielka Kopalni Złota w Złotym Stoku. Wystąpi także Łukasz Kazek, organizator wypraw historycznych i rekonstrukcji (współpraca przy tworzeniu i realizacji serialu Bogusława Wołoszańskiego i TV Polsat "Skarby III Rzeszy") oraz Jakub B. Bączek z firmy Stageman Polska, międzynarodowy ekspert z zakresu animacji czasu wolnego.


Rankingi Turystyczne
W ramach projektu ZnaneNieznane.pl w ciągu ostatnich 2 lat szczegółowo sprawdzono 400 firm z branży turystycznej. Jednym z efektów tej pracy są Rankingi Turystyczne, czyli najlepsi z najlepszych. Hotele i restauracje wyróżniające się w rankingach jakością świadczonych usług zostaną nagrodzone w trakcie konferencji.

 

Co:

Nowe trendy w turystyce 2013
Klucze do sukcesu, czyli co przyciąga turystów

Gdzie:
Hotel Tumski, Wyspa Słodowa 10, Wrocław
Kiedy:
19.03.2013, godz. 11:00 - 15:00
WWW:

www.konferencja.znanenieznane.pl

Zgłoszenie:

Formularz zgłoszeniowy (dostępny na WWW wydarzenia)

Udział w konferencji jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizator:

Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość – realizator projektu ZnaneNieznane.pl

 

Więcej informacji udziela:

Justyna Wojciechowska

tel. 74 6450110

e-mail: konferencja@znanenieznane.pl

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *