ibb Andersia ruszyła oficjalnie

Dokładnie 6 grudnia, czyli na Mikołaja w Poznaniu odbyło się uroczyste I oficjalne otwarcie czterogwiazdkowego hotelu ibb Andersia. Pierwszych gości obiekt przyjął już w lecie, gdy oddano do eksploatacji pierwsze cztery piętra z połową ze 171 pokoi, lokale gastronomiczne oraz część bankietowo-konferencyjną.

Obecnie trwają jeszcze ostatnie prace przy części rekreacyjno-wypoczynkowej obiektu, w tym basenie, który ma być dostępny nie tylko dla gości hotelowych, ale również dla mieszkańców Poznania. Hotel oferuje łącznie 344 miejsca noclegowe oraz 800 miejsc w salach konferencyjnych. Docelowo obiekt ma zatrudniać 100 osób. Hotel zlokalizowany jest w najwyższym budynku w Poznaniu, 19-piętrowej Andersii Tower. Obok 10-piętrowego hotelu mieści on powierzchnie biurowe. Inwestorem i deweloperem projektu "Andersia Tower" jest Von der Heyden Group. Otwarcie budynku ibb Andersia Hotel było uroczystym zwieńczeniem trwającej cztery lata, jednej z największych inwestycji ostatniej dekady w stolicy Wielkopolski.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *