Zdrojowa Invest w IGHP

Rada Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego podjęła decyzje o przyjęciu do grona członków firmy Zdrojowa Invest, przedstawicieli segmentu condo-hoteli. Certyfikaty członkostwa otrzymały także cztery obiekty znajdujące sie w portfolio grupy: Sand Hotel, Marine Hotel i Ultra Marine w Kołobrzegu oraz nowo otwarty Cristal Resort Szklarska Poręba.

 


Rodzinny holding Zdrojowa Invest został założony przez braci Jana i Szymona Wróblewskich w 2006 roku, a pierwszy hotel – Sand – ruszył w 2009 roku. Obecnie grupa dysponuje 532 jednostkami condo-hotelowymi i apartamentami wakacyjnymi. Wiosną rozpocznie za ok. 250 mln zł budowę tuż przy plaży Baltic Park Molo w Świnoujściu – największej inwestycji hotelowo-apartamentoworozrywkowej na Wybrzeżu z własną promenadą handlową i molo.

– Przystąpienie Zdrojowej Invest do Izby cieszy mnie podwójnie. Po pierwsze, jako hotelarza, dążącego do perfekcji usług i maksymalizacji zadowolenia naszych gości, ponieważ będziemy mogli czerpać z wieloletniego doświadczenia i standardów wypracowanych w ramach Izby. Po drugie, jako lider condo hoteli w Polsce będziemy mogli się dzielić naszym know-how. Mam nadzieje, że przyczynimy się do uporządkowania rynku condo – mówi Jan Wróblewski.

 

IGHP skupia przedstawicieli hotelarstwa i gastronomii oraz podmioty gospodarcze i wyższe uczelnie współpracujące na rzecz turystyki i hotelarstwa w Polsce. Obecnie jej członkami jest ponad 120 hoteli. – Bardzo się cieszymy z przystąpienia do naszej Izby holdingu Zdrojowa Invest wraz z czterema obiektami, który jest liderem bardzo dynamicznie rozwijającego się w naszym kraju segmentu condo-hoteli. To synonim doskonałej jakości usług hotelowych i bardzo atrakcyjnego modelu biznesowego dla inwestorów indywidualnych w branży hotelarskiej – mówi Krzysztof Wojtkiewicz, sekretarz generalny IGHP. – Ten rodzaj aktywności gospodarczej przyczynia się do uatrakcyjniania i rozwoju rynku hotelarskiego w naszym kraju. Do pełnej reprezentacji branży brakowało wśród naszych członków przedstawicieli tego


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *