Nowy hotel w Beskidach

W Beskidach przybył nowy hotel 4-gwiazdkowy Zimnik Luksus Natury z 33 pokojami. To nowo oddana część 3-gwiazdkowego hotelu Zimnik w Lipowej koło Żywca u podnóża góry Skrzyczne. Nowy obiekt oferuje 33 pokoje, Centrum Wellness & SPA i cztery sale konferencyjne, a planuje zbudować park linowy i własny wyciąg narciarski.

 


Zmyślą o rodzinach z dziećmi wyposażone zostały trzy obszerne (25 mkw.) pokoje dwuosobowe Family Lux z dodatkowym łóżkiem oraz apartamenty, które można zaadaptować jako studia rodzinne.

W hotelu funkcjonuje restauracja Smaków z zimowym ogrodem kawiarnianym, centrum wellness (basen rekreacyjny z biczami wodnymi i przeciwfalą, sauna, łaźnia, jacuzzi), centrum SPA Luksus Natury złożone z pięciu gabinetów, Pokój Koloru – pokój zabaw i animacji dla dzieci, a także pub Piekiełko i szałas góralski na 100 osób. Dla klientów biznesowych przygotowano Centrum Konferencyjno-Bankietowe z czterema salami, z których największa może pomieścić do 300 osób. – By sprostać oczekiwaniom naszych gości, w najbliższym roku planujemy rozbudowę atrakcji dla dzieci o duży plac zabaw z parkiem linowym i oddanie własnego wyciągu narciarskiego. Zamierzamy również dostosować część 3-gwiazdkową do nowych standardów – mówi Maciej Gubała, dyrektor sprzedaży i marketingu hotelu Zimnik Luksus Natury. W 2012 roku hotel Zimnik został uhonorowany Certyfikatem i Godłem Złoty Standard, potwierdzającym najwyższą jakość obsługi gości, sprawdzoną w drodze profesjonalnego audytu usług hotelarskich. Jest to pierwszy hotel 4-gwiazdkowy w powiecie żywieckim i 32 w woj


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *