Cztery gwiazdki dla Europy

10 stycznia br. hotelowi Europa w Starachowicach została przyznana czwarta gwiazdka. Tym samym hotel Europa, po hotelu Qubus w Kielcach stał się drugim czterogwiazdkowym hotelem w województwie świętokrzyskim. Na terenie regionu znajduje się obecnie 49 skategoryzowanych hoteli (poza wymienionymi jest to 16 obiektów trzygwiazdkowych, 21 dwugwiazdkowych i 10 jednogwiazdkowych), mających łącznie około 3,2 tys. miejsc noclegowych.


Istniejący od maja 2004 roku hotel Europa dysponuje 140 miejscami noclegowymi. Obiekt kieruje swą ofertę przede wszystkim do klientów biznesowych. W obiekcie znajduje się pięć sal konferencyjnych, w których można jednocześnie przyjąć ponad 500 osób - największa z sal mieści 350 osób. Do dyspozycji gości są też trzy sale restauracyjne, w tym jedna dwupoziomowa ze sceną oraz centrum odnowy, a także dyskoteka, bar i stoły do bilarda. Hotel dysponuje także terenem leśnym o powierzchni 7 ha z zagospodarowaną polaną, gdzie odbywają się terenowe imprezy integracyjne. W Starachowicach konkurentem Europy jest tylko jeden skategoryzowany hotel - trzygwiazdkowy Senator dysponujący 203 miejscami noclegowymi.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *