Qubus z CEFARM-u

Trzynasty już obiekt sieci Qubus Hotel powstanie w Gdańsku przy ulicy Chmielnej. Wstępne prace adaptujące dawny budynek CEFARM-u na czterogwiazdkowy hotel ruszyły już w zeszłym roku. Nowy obiekt powinien przyjąć pierwszych gości w lecie 2009 roku. Będzie to już drugi, po katowickim Qubus Hotel Prestige, obiekt, którego operatorem zostanie Qubus Hotele Management z Wrocławia. Właścicielem budynku, inwestorem oraz deweloperem jest firma KKS Investment z Krakowa z którą 20 grudnia 2007 roku QHM podpisał umowę dzierżawy.


Qubus da swoją markę i będzie zarządzać obiektem przez co najmniej 20 lat. Qubus Hotel w Gdańsku ma zaoferować 110 pokoi, restaurację, lobby bar, fitness centre oraz centrum konferencyjne o powierzchni ponad 240 m. kw. Inwestor posiada już pozwolenie na budowę. Gdański Qubus będzie trzynastym hotelem sieci, której obiekty są zlokalizowane m.in. we Wrocławiu, Kielcach, Katowicach, Krakowie, Łodzi czy Katowicach. W najbliższym czasie sieć hoteli Qubus zostanie powiększona o trzy nowe obiekty. Kolejne inwestycje planowane są w Bydgoszczy (apart-hotel), Gdańsku i Poznaniu.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *