Duże Medical Spa w Busku Zdroju

1 maja gości zacznie przyjmować 4-gwiazdkowy Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness w Busku-Zdroju (woj. świętokrzyskie), oferujący 120 pokoi i jedno z największych spa w Polsce z 36 gabinetami zabiegowymi. Inwestorem obiektu jest Grupa Polskie Składy Budowlane.

 


Połowa pokoi dysponowała będzie balkonami lub tarasami. Goście Słonecznego Zdroju będą mogli korzystać z basenu, jacuzzi oraz saun w Vitality Medical Spa & Wellness, trzech sal w Centrum Konferencyjnym (największa na 130 osób), Restauracji & Patio Ponidzie, Baru i Klubu Nocnego Kalejdoskop z kręgielnią i bilardem, a także z zaplecza rekreacyjno-sportowego posiadającego boule, duże szachy, czytelnię, kids corner, plac zabaw i inne atrakcje. W niedalekiej przyszłości dostępny będzie także kort tenisowy, mini golf oraz chata grillowa.Na lokalizację i charakter tej inwestycji wpływ miały walory uzdrowiska Busko-Zdrój, jakim są wody siarczkowe, które zaliczają się do bardzo rzadko spotykanych wód leczniczych. Dlatego Słoneczny Zdrój zaoferuje zabiegi balneologiczne, takie jak kąpiele siarczkowe i kwasowęglowe, hydroterapię czy kinezyterapię. Wszystkie zabiegi będą przepisywane indywidualnie przez lekarzy specjalistów. Oferta hotelu skierowana jest przede wszystkim do gości „medycznych”, poszukujących miejsca do poprawy stanu zdrowia i regeneracji sił poprzez zabiegi lecznicze i rehabilitacyjne, a także chcących zadbać o wygląd czy szukających aktywnego wypoczynku. Uroczysty Grand Opening hotelu odbędzie się już 27 kwietnia, a zwieńczeniem wieczoru ma być niespodzianka w postaci występu gwiazdy o międzynarodowej sławie. Cena dwuosobowego pokoju ze śniadaniem, parkingiem i możliwością korzystania z basenu i saun to 500 zł, a jednosobowego 350 zł. Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness podpisał umowę z PMS Labs na korzystanie systemu hotelowego Infor Starlight (poprzednia nazwa Amadeus)

 

Budowa hotelu trwała od października 2011 roku, a jego generalnym wykonawcą była kielecka firma Condite.Główny inwestor, Grupa Polskie Składy Budowlane z siedzibą w Wełeczu koło Buska-Zdroju, działa na rynku od 14 lat i jest największą siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród w Polsce. Obecnie zrzesza około 300 małych i średnich, rodzinnych firm, które prowadzą handel w ponad 420 składach budowlanych, w około 100 marketach PSBMrówka oraz w siedmiu centrach handlowych

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *