Nowe hotele w Best Western

Latem pod marką Best Western zaczną działać dwa nowe hotele – Top Hotel z 67 pokojami w Nowym Dworze Mazowieckim, niedaleko lotniska Modlin, i Business Faltom z 46 pokojami w Rumii k. Gdyni. To 25. i 26. hotel w polskiej sieci Best Western w Polsce.

 Top Hotel przechodzi obecnie remont generalny. Montowana jest klimatyzacja, całkowitej zmianie ulega wyposażenie wszystkich pokoi oraz design hotelowej restauracji. Szacowany koszt renowacji wynosi dwa mln zł. Po zakończeniu prac remontowych hotel otrzyma kategoryzację trzech gwiazdek. 300 metrów od obiektu znajduje się stacja kolejowa, z której co godzinę odjeżdżają pociągi docierające zarówno do Lotniska Chopina, centrum Warszawy, jak i remontowanego Portu Lotniczego Warszawa Modlin. – Ze względu na położenie jesteśmy nastawieni głównie na gości, którzy często podróżują. Mamy nadzieję, że zgodnie z zapowiedziami wraz z początkiem lata lotnisko w Modlinie wznowi działanie. Wtedy też, specjalnie dla osób nas odwiedzających, uruchomimy dodatkowy, bezpośredni transport pomiędzy lotniskiem a hotelem – mówi Paweł Migacz, dyrektor generalny Top Hotelu. Hotel udostępni 64 pokoje oraz trzy pokoje typu junior suit.

 

Hotel Business Faltom będzie działał w kategorii Best Western Plus, oznaczającej podwyższony standard. Zupełnie nowy obiekt na noclegowej i konferencyjnej mapie Pomorza zlokalizowany będzie w Rumi przy drodze krajowej. Przewidywany koszt inwestycji to ponad 15 mln zł. Inwestorem jest Tomasz Falkowski, właściciel m.in. hotelu SPA Faltom w Rumi i pensjonatu Faltom we Władysławowie. – Wielokrotnie zastanawialiśmy się nad franczyzą jednego z naszych obiektów. Zdecydowaliśmy, że nowa inwestycja to idealny moment na takie rozwiązanie. Best Western to przede wszystkim procedury i standardy na wysokim poziomie, a także dostęp do międzynarodowego systemu rezerwacyjnego – mówi Tomasz Falkowski. Hotel zaoferuje na pięciu kondygnacjach 40 pokoi oraz sześć apartamentów i trzy sale konferencyjne, z których największa ma powierzchnię 350

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *