Jastrzębia Góra: z willi hotel

Odmieniony pensjonat Willa Magnat w Jastrzębiej Górze, już jako 3-gwiazdkowy hotel Szafir z 45 pokojami, przygotowuje się na przyjęcie pierwszych gości. Projekt budowlany hotelu powstał w gdyńskiej pracowni CKK Architekci.

 Położony 100 m od plaży Szafir to nowoczesny obiekt hotelowo-konferencyjny, którego architektura nawiązuje swymi elementami do nadmorskiego klimatu. Charakterystycznym elementem jest ogród zaaranżowany na dachu. Poszczególne pokoje będą różnić się od siebie, ale wszystkie wyposażone zostaną w sejfy, indywidualną klimatyzację i bezpłatny dostęp do WiFi. W hotelu znajdzie się również zaplecze SPA & wellness, sale konferencyjne, restauracja i podziemny parking. Miejsce rozrywki stanowić będą kręgielnia i basen. Ze względu na lokalizację w pobliżu centrum Jastrzębiej Góry, w obiekcie znajdzie się też placówka bankowa oraz punkty usługowe. Hotel jest obecnie na etapie rekrutacji

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *