Aristo w Białymstoku

W zabytkowej, XIX-wiecznej kamienicy w Białymstoku ruszył 3-gwiazdkowy hotel Aristo z 24 pokojami, które wyposażono m.in. w drewniane podłogi z perskimi dywanami, drewniane meble oraz jedwabne zasłony i poduszki oraz we freski i sztukaterie.

 


Z założenia każdy pokój ma być inny. Wszystkie łazienki wyłożone są marmurem lub innym kamieniem oraz wyposażone w elegancką armaturę. Koszt noclegu waha się od 200 zł w pokoju typu standard do 360 w apartamencie. W hotelu znajduje się też restauracja Savoy, serwująca tradycyjną kuchnię polską w nowatorskiej interpretacji z menu zmieniającym się wraz z porami roku; pub Bon Ton w podziemiu oraz dwie sale konferencyjne o pow. 72 mkw. Hotel usytuowany jest w centrum Białegostoku, 50 m od Pałacu Branickich oraz Katedry WNMP, przy historycznej ulicy Kilińskiego. Inwestor z zabytkowej kamienicy pozostawił fasadę, na tyłach zaś dobudował część ze szklaną kurtyną i kolumnadą. Inwestycja finansowana była częściowo z funduszy unijnych. Inwestorem jest spółka Kamienica Mucharski-Puziuk z


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *