Nowy prezes zarządu Fundacji PPH&R

Rada Hoteli Fundacji Polish Prestige Hotels powierzyła funkcję prezesa Zarządu Fundacji PPH Tadeuszowi Cieślikowi. Dotychczasowy wieloletni prezes Kazimierz Kowalski został Prezesem Honorowym Fundacji Polish Prestige Hotels.

 


Tadeusz Cieślik pracował m.in. w Wojewódzkim Przedsiębiorstwie Usług Turystycznych Katowice, później przez kilkanaście lat był prezesem spółki zarządzającej hotelem Zameczek Myśliwski w Promnicach, a od dwóch lat jest dyrektorem hotelu Pałac Kotulińskich w Czechowicach-Dziedzicach. W okresie ponad 30-letniej pracy zawodowej był m.in. członkiem władz Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego oraz uczestniczył w tworzeniu organizacji skupiających hotele mieszczące się w obiektach zabytkowych. Przez wiele lat uczestniczył w pracach lokalnych samorządów gospodarczych. Z programem marketingowym Polish Prestige Hotels & Resorts związany jest od 1998 r. jako wiceprzewodniczący zespołu wykonawczego PPH&R, a od powołania do życia Fundacji PPH w roku 2005 – jako wiceprezes zarządu Fundacji. W trakcie wyborów nowego zarządu Fundacji na trzyletnią kadencję nominacje otrzymali: Krzysztof Dubrow, Jarosław Suwała, Kamila Leś-Kałuża i Krzysztof Jędrocha. Kazimierz Kowalski, który był założycielem programu marketingowego Polish Prestige Hotels & Resorts w 1997 r. i przewodniczył temu programowi od początku jego istnienia, nie kandydował w wyborach do nowego zarządu.

 

Polish Prestige Hotels & Resorts to program marketingowy zrzeszający kilkadziesiąt hoteli i obiektów hotelowych z całej


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *