DuraStyle i Happy D.2 nagrodzone za wysoką jakość wzornictwa

Elegancja w pełnym tego słowa znaczeniu

W nowoczesnych łazienkach coraz większą popularnością cieszy się prosty, ponadczasowy design. Dzięki serii łazienkowej Happy D.2 - zaprojektowanej przez Sieger Design, Duravit pokazuje, że ten nowoczesny design i łagodne linie wzajemnie się nie wykluczają.

 

Ta seria jest kobieca i elegancka i stanowi kontynuację cieszącej się dużą popularnością serii Happy D. Seria nabrała nowego, pełnego finezji charakteru. Happy D.2 wprowadza do łazienki delikatne, łagodne kształty, łącząc je z praktyczną użytecznością i nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi.

 

Podstawowa forma geometryczna oraz wąski rant wanien i umywalek stanowią charakterystyczne cechy wzornictwa całego programu. Symetryczna forma misy jest obszerna i ma wyjątkowo smukły rant. Chromowana konsola o regulowanej wysokości stanowi wspaniały kontrast w zestawieniu z delikatnymi, opływowymi formami ceramiki. Oferta obejmuje dwanaście wariantów umywalek i trzynaście modeli wanien. W wannach, miękkie przejście od rantu do wnętrza i optymalne nachylenie oparcia, zapewniające wygodną pozycję do leżenia, gwarantują optymalnie dobre samopoczucie. Wanny dostępne są z systemami hydromasażu, które zapewniają przyjemny masaż oraz stwarzają odpowiednie warunki do odpoczynku.

 

Miękkie, delikatne kształty Happy D.2 zostały odzwierciedlone również w meblach łazienkowych. Szczególnie charakterystyczne jest wykończenie w dekorze przypominającym strukturę lnu. Drewniane konsole są niezwykle cienkie, posiadają widoczny front o grubości zaledwie 12 mm. Elegancka, dopasowana szafka ścienna jest również dostępna w różnych szerokościach.

 

Miski toaletowe oraz bidety także mają elegancki, opływowy kształt. Program obejmuje zarówno stojące, jak i wiszące miski toaletowe i bidety. Deska sedesowa z systemem zamykania SoftClose o lekko zaokrąglonym kształcie wydaje się niemal płaska i wprowadza do tej serii ponadczasową elegancję i szyk.

 

Lustra wyposażone są w eleganckie osłonki światła. Innowacyjna technologia dostarcza pośrednie, jednorodne światło LED w kolorze odpowiednim dla optymalnego oświetlenia twarzy, bez efektu oślepiającego blasku.

 

Duravit opracował opcjonalny moduł dźwięku do szafek z lustrem, specjalnie zaprojektowany do łazienek. Wszystkie urządzenia kompatybilne z Bluetooth mogą zostać podłączone do modułu, który jest niezwykle łatwy i wygodny w użyciu.

 

Seria Happy D.2 stanowi idealną kontynuację swojego znamienitego poprzednika – i jest dostępna w bardzo przystępnej cenie.

* * *    

W momencie wprowadzenia na rynek w 1998 roku serii Happy D. projektu Sieger Design stworzony został jedyny w swoim rodzaju archetypowy design, będący pełnią elegancji i prostoty. Ponadczasowa forma wraz z niezwykłą funkcjonalnością sprawiły, że ten ikonowy design na stałe zagościł w ofercie Duravitu. W 2013, Happy D.2 nadaje temu klasycznemu projektowi nową definicję i wprowadza go w przyszłość.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *