Wschód Gwiazdy Morza

W czerwcu do użytku oddana zostanie pierwsza część kompleksu Gwiazda Morza – aparthotel z 52 apartamentami. Cały kompleks składał się będzie z dwóch budynków apartamentowych i 4-gwiazdkowego hotelu w systemie condo.

  

Gwiazda Morza to zespół ekskluzywnych budynków w Hallerowie, historycznej, kąpieliskowej dzielnicy Władysławowa, połączony z nowoczesną infrastrukturą hotelową. Część kompleksu znajduje się na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. – Inwestycję w aparthotel Gwiazda Morza realizujemy etapowo. Obecnie kończymy I etap budowy, a właściciele wprowadzą się do swoich apartamentów już w czerwcu tego roku – mówi Krzysztof Sobolewski, prezes spółki Gwiazda Morza. Kompleks będzie składał się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków o minimalistycznej architekturze. Poza dwoma budynkami apartamentowymi powstanie 4-gwiazdkowy hotel z rozbudowaną strefą rekreacyjną. W ramach pierwszego etapu do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane 52 apartamenty o powierzchni od 20 do 88 mkw., w większości z balkonami lub tarasami. Wszystkie apartamenty zostały wykończone w standardzie pod klucz i posiadać będą aneksy kuchenne, klimatyzację oraz WiFi. Do dyspozycji gości oddana zostanie także recepcja z personelem pełniącym funkcję concierge.

Wnętrza apartamentów urządzono w trzech różnych stylach: klasycznym, wakacyjnym i nowoczesnym, z wykorzystaniem symboliki natury i krajobrazu otaczającego obiekt. Projekt obiektu powstał w gdyńskiej pracowni Archiplan. – Położenie budynków Gwiazdy Morza w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Krajobrazowego zobligowało nas do starannego opracowania estetyki projektu. Jednym z głównych założeń był dialog Gwiazdy Morza z otaczającą ją naturą – tłumaczy Dorota Rydzyńska z pracowni Archiplan, współautorka projektu – Z tego względu elewacja hotelu została utrzymana w neutralnych kolorach, z wykorzystaniem drewna oraz szlachetnych materiałów. Inwestycja realizowana jest w systemie condo. Poszczególne apartamenty sprzedawane są indywidualnym nabywcom, którzy mogą z nich korzystać sami lub przekazać pod wynajem wyspecjalizowanej firmie. Przejmie ona wszelkie obowiązki związane z przygotowaniem wnętrz do przyjazdu gości, zajmie się organizacją procesu wynajmu i bieżącym utrzymaniem, a także regulowaniem w imieniu właściciela wszelkich zobowiązań finansowych związanych z utrzymaniem

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *