Casa Marina w Świnoujściu

Firma Sun & Snow specjalizująca się w zarządzaniu apartamentami wakacyjnymi pod wynajem wprowadziła do swojej oferty nową inwestycję – Casa Marina w Świnoujściu. To dwa budynki z apartamentami od 45 do 95 mkw. sprzedawane w systemie condo. Firma zapewnia nabywcom gwarantowany zwrot z inwestycji na poziomie 7 proc. przez pierwsze trzy lata.

  

Apartamenty zlokalizowane są na pięciu kondygnacjach naziemnych, a w każdym z budynków do wyłącznego użytku mieszkańców oddano centrum SPA oraz salę fitness i podziemne garaże. Na terenie inwestycji znajduje się plac zabaw. Wykończony apartament można kupić od 8,5 tys. za mkw. Inwestorzy, którzy zdecydują się na wynajmowanie go turystom, mogą skorzystać z usługi zarządzania wynajmem oferowanej przez Sun & Snow, obejmującej działania marketingowe, system rezerwacyjny, kompleksową obsługę gości , a także Program dla Właścicieli Apartamentów. – Obiekt już znajduje się w ofercie wynajmu Sun & Snow i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród turystów. Z tego powodu bez wahania zdecydowaliśmy się na prowadzenie sprzedaży apartamentów Casa Marina, wierząc, że będzie to świetna inwestycja dla naszych klientów zainteresowanych posiadaniem apartamentu w tak wyjątkowym miejscu – mówi Marcin Dumania, prezes zarządu spółki Sun & Snow. Firma zarządza ponad 600 apartamentami (m.in. firmy Kristensen Group, która zbudowała osiedle apartamentów wakacyjnych w Świnoujściu, Karpaczu, Wiśle i Pasymiu). Obecnie spółka realizuje kompleks apartamentowo-hotelowy Sun & Snow Resorts – Szklarska Poręba, nowoczesny ośrodek górski składający się z trzech budynków apartamentowych oraz aparthotelu o łącznej powierzchni użytkowej ponad 15 tys. mkw. Pierwszy etap został oddany do użytku na początku listopada 2012 r. Wartość inwestycji to 80 mln zł. Wyłącznym operatorem całego kompleksu jest Sun & Snow, a deweloperem jest firma

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *