Lipiec : PURO w Krakowie

W lipcu w Krakowie rusza drugi hotel polskiej sieci Puro naprzeciwko Galerii Krakowskiej przy Dworcu Głównym PKP. Hotel zaoferuje 138 pokoi z panelami dotykowymi sterującymi klimatyzacją i oświetleniem, lobby bez recepcji z możliwością samodzielnego meldowania się oraz bar i kafeterię.


 Pierwszy Puro Hotel otwarty został dwa lata temu we Wrocławiu i od razu stał się gwiazdą branży hotelarskiej (wygrał m.in. konkurs „Hotel z Pomysłem” naszego magazynu, był nominowany do nagrody w konkursie European Hotel Design Awards). Koncept Puro Hotel zakłada tworzenie sieci „inteligentnych” obiektów, które dzięki centralnej lokalizacji, rozwiązaniom technologicznym i nowoczesnemu designowi oferować mają wysoką jakość usług za przystępną cenę. Mają one kategorię trzech gwiazdek, gdyż oferują ograniczoną gastronomię, natomiast standard pokoi lokuje je w kategorii 4+. Twórcą sieci Puro jest norweska grupa kapitałowa Genfer, która rozpoczęła już inwestycję w kolejne hotele w Poznaniu i Gdańsku, szuka też odpowiedniej lokalizacji w Warszawie. W najbliższych latach powstać ma 10 takich


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *