Październik: Focus w Chorzowie

Na październik planowane jest w Chorzowie otwarcie piątego obiektu polskiej sieci Focus Hotels. Zlokalizowany przy trasie średnicowej, obok stadionu piłkarskiego, dysponował będzie 136 pokojami i pięcioma salami konferencyjnymi na 250 osób oraz sauną, siłownią i restauracją.

 Dawniej był to zabytkowy hotel robotniczy. Sieć jest obecnie w trakcie głębokiej modernizacji infrastruktury budynków oraz otoczenia. – Zdecydowaliśmy się na lokalizację nowego hotelu w Chorzowie, gdyż widzimy tam duży potencjał rozwoju naszej marki. Obecnie aglomeracja śląska jest jednym z największych centrów biznesowych w Polsce. Ta decyzja wpisuje się w konsekwentną realizację naszej strategii dotyczącej ekspansji nowych obiektów – mówi Łukasz Płoszyński, członek zarządu Focus Hotels, która posiada już hotele w Łodzi, Gdańsku, Szczecinie oraz Bydgoszczy i planuje stworzenie sieci obejmującej wszystkie największe miasta. Wszystkie pokoje w nowym hotelu będą wyposażone w bezpłatny dostęp do internetu oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Hotel w Chorzowie, tak jak i inne placówki sieci Focus, nastawiony głównie będzie na klientów

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *