Maj 2014: Bristol w Busku Zdroju

W Busku Zdroju powstaje4- gwiazdkowy kompleks Bristol Sanatorium & Medical SPA z 72 pokojami i aż 42 gabinetami zabiegowymi. Ma to być to jeden z najlepiej wyposażonych hoteli leczniczych typu medical w Polsce. Jego otwarcie przewidziane jest na 1 maja 2014 roku.

  

Hotel powstaje z rozbudowy zabytkowego obiektu sanatoryjnego Bristol. Część starego budynku została wkomponowana w nową budowlę. Na parterze znajdą się: restauracja, kawiarnia, punkty usługowe oraz sklepiki. Będzie również kawiarenka na dachu, a w podziemiu parking. Głównym elementem hotelu będzie 3-piętrowa strefa zabiegowa, gdzie w 42 gabinetach wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt można będzie skorzystać z kąpieli siarkowych, borowinowych i innych zabiegów leczniczo- odmładzających oraz z kriokomory. Goście będą korzystać z usług pod stałą opieka lekarzy, pielęgniarek i profesjonalnego personelu, począwszy od basenu, strefy Wellness z saunami aż po zabiegi przywracające młodość i witalność. Dyrektorem generalnym hotelu został Piotr Ledworuch, wcześniej m.in. dyrektor hoteli Korona SPA & Wellness oraz

Komentarze

 • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
 • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

13 komentarzy do “Maj 2014: Bristol w Busku Zdroju

 1. Witam
  Czy wie ktoś może, w jaki sposób można aplikowac na stanowisko recepcjonistki czy też kelneri, gdzie można skladav cv?

  • Wysłałam aplikację,mam też zapytanie-czy wiek jest jednym z kryteriów kluczowych przy odrzucaniu aplikacji?

 2. Niestety ludzie odeszli z pracy gdzie mieli umowy stałe i w miarę bezpieczną przyszłość mając nadzieję na lepsze warunki w Słonecznym a teraz z miesiąca na miesiąc zastanawiają się co będzie dalej. Przyjęli ludzi na chwilę a potem kazali radzić sobie samemu. Miejmy nadzieję,że Bristol tak nie postąpi

   • Michał
    Nie słuchaj Kaśki, cała część Medi i Spa pracuje nadal bez zmian ani roszad. Została zwolniona tylko jedna pracownica z kąpieli za oszukiwanie w grafiku pracy i odmawianie wykonywania zabiegów.
    Słoneczny to jeden z nielicznych pracodawców, którzy płacą terminowo, nie ma zaległości w Zusach itd. i oczywiście wszystko legalnie i na papierze.

 3. Po pobycie w Korona SPA & Wellness można się spodziewać że tutaj przy tym samym bossie będzie dobrze-fajnie by było pracować w końcu za konkretne pieniądze i w nowym i extra wyposażonym obiekcie.
  W Słonecznym dziewczyny bardzo zadowolone,pracują na 12-tki,mogą same korzystać z zabiegów,mają zniżki na fryzjera czy kosmetyczkę,no i super pensje! Nie narzekają,wręcz przeciwnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *