Bazar Smaków

Spółka Dobry Hotel, specjalizująca się w zarządzaniu obiektami hotelarsko-gastronomicznymi, została operatorem kolejnej restauracji: Bazaru Smaków w gdańskim biurowcu Alchemia. Zaoferuje ona cztery kuchnie: hinduską, azjatycką, włoską i polską, 170 miejsc i 555 mkw. powierzchni.

  

Oferta restauracji ukierunkowana będzie na zapewnienie zdrowej i różnorodnej kuchni opartej wyłącznie na świeżych produktach. Szefem kuchni został Anil Colasco, Hindus, który pracował już w restauracjach w Nowym Jorku i Londynie, a obecnie zarządza jedną z najlepszych restauracji w Szkocji. Główne danie ma kosztować w granicach 10-18 zł. Charakterystyczną cechą restauracji będzie świeża i zdrowa żywność: bogaty wybór soków ze świeżych warzyw i owoców, sałatki i wiele innych lekkich potraw. – Alchemia zapewnia nam świetne miejsce, w pozostałych aspektach wykorzystamy nasze wieloletnie doświadczenia, a także obserwacje znanych, cieszących się dużą popularnością obiektów w Niemczech czy Szkocji. Jestem przekonany, że Bazar Smaków szybko stanie się rozpoznawalnym miejscem na kulinarnej mapie Trójmiasta – mówi Leszek Mięczkowski z firmy Dobry Hotel, operatora obiektu restauracyjnego w Alchemii.

Restauracja w ciągu dnia pełnić będzie funkcję stołówki. Do pracowników firm w Alchemii skierowana będzie specjalna oferta (system zniżek). Restauracja będzie dwupoziomowa. Na pierwszym piętrze znajdzie się specjalnie przygotowany i wyposażony kącik dla dzieci. W restauracji funkcjonować też będzie system specjalnych kart chipowych umożliwiających sprawne dokonywanie zamówień, ich sumowanie i późniejsze rozliczanie. Restauracja czynna będzie przez 7 dni w tygodniu w godz. 7-22. Otwarcie planowane jest na początek 2014

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *