Trattoria w Willi Port

W Ostródzie otwarto nową włoską restaurację. Trattoria La Riva, mieszcząca się w hotelu Willa Port Conference Resort & SPA, z klimatycznym wystrojem i oryginalnymi daniami, chce przenieść gości przenieść do słonecznej Italii.

 


Można tu skosztować typowych śródziemnomorskich przystawek, takich jak bruschetta czy szynka parmeńska, makaronów – penne, tagliatelle, lasagne, dań rybnych, tradycyjnych włoskich deserów oraz pizzy na cienkim cieście wypiekanej w piecu drzewnym. Restauracja oferuje również bogaty wybór win z Włoch i innych części świata. Bezpretensjonalnie urządzone wnętrze z dodatkami tworzącymi śródziemnomorski klimat, obszernymi stołami i krzesłami oraz letnim tarasem, ma sprzyjać długiemu biesiadowaniu w gronie przyjaciół lub rodziny. W dniu otwarcia La Rivę odwiedził tłum gości. Wraz z otwarciem trattorii został także oddany do użytku powiększony Bar Szot w nowej odsłonie. Wzbogacono go o duży parkiet do tańca. W sobotę od godziny 20. goście mogą potańczyć przy muzyce puszczanej przez profesjonalnego


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *