Nowa strona Qubus Hotel…

Sieć Qubus Hotel zbudowała od podstaw swoją nową stronę www. Nowy interfejs oraz intuicyjne menu mają zapewnić odwiedzającym łatwy dostęp do informacji o 14 obiektach Qubus Hotel oraz ich aktualnych ofertach.

 

Zmiany zaszły zarówno w szacie graficznej, którą sieć dostosowała do swoich standardów identyfikacji wizualnej, jak i w strukturze serwisu, który prezentuje usługi sieci Qubus Hotel. – Naszym celem przy projektowaniu nowej strony było przede wszystkim wdrożenie nowoczesnego serwisu, który w przyjazny i intuicyjny sposób poprowadzi gościa przez proces rezerwacji. Dodatkowo lepszy system zarządzania treścią i optymalizacja strony pod względem wyszukiwarek pozwala internautom szybciej wyszukać interesujące ich oferty – mówi Michał Świgost, dyrektor sprzedaży i marketingu Qubus Hotel. – Bardzo ważnym krokiem w niedługim czasie, będzie uruchomienie wersji mobilnej strony. Pozwoli ona rezerwować pokoje z większości urządzeń mobilnych równie szybko i łatwo jak w pełnowymiarowej wersji nowego serwisu.

Qubus Hotel zainwestował we własny system rezerwacyjny. – Nowy booking engine uniezależnił nas od zewnętrznych rozwiązań. Dzięki temu możemy zaproponować gościom bardzo atrakcyjne ceny pokoi. Zwiększyła się również ich dostępność, którą teraz może sprawdzić nawet z 3-miesięcznym wyprzedzeniem – mówi Bartosz Jungiewicz, specjalista ds. e-commerce w sieci Qubus Hotel. – Dodatkowo na nowej stronie wprowadziliśmy kody promocyjne. Pozwalają nam one tworzyć elastyczne oferty ze zdefiniowaną, nieograniczoną liczbą cen dla odpowiednich pakietów, wcześniejszych rezerwacji czy różnych długości pobytu. Póki co testujemy tę opcję na wąskim gronie użytkowników.

Kolejnym udogodnieniem jest zaimplementowanie na nowej stronie aplikacji Livechat. Jest ona dostępna w trzech językach i pozwala na kontakt z konsultantami Centralnej Rezerwacji w czasie rzeczywistym, w godz. 8 – 19. Sieć zmodernizowała również w całości panel programu lojalnościowego Q-Club. Dzięki temu jego uczestnicy mogą w każdej chwili sprawdzić stan i historię swojego konta, zamówić nagrodę z katalogu nagród czy zmienić swoje


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *