Śmigłowcem w hotelu

Długi majowy weekend okazał się niełaskawy dla hotelarzy. Deszczowa aura odstraszyła zapewne wielu gości, tym bardziej hotele musiały wykazać się kreatywnością, aby przyciągnąć ich różnymi atrakcjami.

 

 

Best Western Plus Korona SPA & Wellness z Zemborzyc koło Lublina zaoferował… loty śmigłowcem nad Lublinem. Luksusowy 6-osobowy śmigłowiec MD Explorer obsługiwany przez firmę Heliseco z klimatyzowaną kabiną i skórzanymi fotelami stacjonował na terenie obiektu od 2 do 5 maja, a goście hotelowi i lublinianie mogli korzystać z widokowych lotów za 390 zł. Hotel przygotował też Pakiet Podniebny Weekend, w którego ramach do hotelu można było przylecieć i wylecieć z niego śmigłowcem na trasie Warszawa – hotel – Warszawa.

Oprócz dojazdu śmigłowcem pakiet zawierał m.in. dwa noclegi w pokoju deluxe z wyżywieniem, masaż aromaterapeutyczny, łaźnię algowobłotną i nielimitowany dostęp do strefy SPA. Warunkiem skorzystania z oferty było zgłoszenie się w 6-osobowej grupie. Best Western Plus Korona SPA & Wellness w porównaniu do ubiegłego roku zanotował wzrost obłożenia w długi weekend o prawie jedną piątą. Zagraniczni turyści z Ukrainy, Rosji, Finlandii, a nawet Chin i Indii, stanowili 25 proc. gości. Zdecydowana większość gości Korony to rodziny z dziećmi. Pobyt gości w Lublinie trwał średnio cztery


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *