Dyrektor Operacyjny w Zdrojowej Invest

Paweł Chmielnicki, wcześniej dyrektor regionalny w Qubus Hotel, objął nowo utworzone stanowisko dyrektora operacyjnego sieci Zdrojowa Invest. Dyrektor sieci to najwyższe stanowisko operacyjne w części hotelowej grupy.

Paweł Chmiel-nicki będzie bezpośrednio nadzorował pracę dyrektorów poszczególnych hoteli z ponad 250-osobową załogą i raportował do zarządu holdingu Zdrojo-wa. Priorytetem jest podniesienie jakości obsługi oraz ujednolicenie standardów we wszystkich obiektach. Kołobrzeski holding ma obecnie w swoim portfolio cztery obiekty: Sand Hotel, Marine Hotel i Ultra Marine w Kołobrzegu oraz apart-hotel Cristal Resort Szklarska Poręba. W najbliższych latach planowane jest otwarcie sześciu kolejnych, m.in. w Ustroniu Morskim i Świnoujściu - wszystkie w systemie condo.

Paweł Chmielnicki przez ostatnie kilkanaście lat pracował w Qubus Hotel, początkowo jako dyrektor obiektu, a później nadzorował siedem hoteli. Teraz będzie odpowiadał wszystkie obiekty Zdrojowej Invest. Przygodę z branżą turystyczną rozpoczął jeszcze na studiach, pracując jako rezydent biur podróży Europy. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, był reprezentantem Polski na Mistrzostwach Europy w triathlonie i do dziś z pasją uprawia tę


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *