Dyrektor w Cristal Resort Szklarska Poręba

Urszula Domagała została dyrektorem nowo otwartego obiektu Zdrojowej Invest Cristal Resort Szklarska Poręba. Wcześniej była dyrektorem Modrzewie park Hotel w Krynicy oraz Diament Plaza w Katowicach.

Do jej obowiązków będzie należało dbanie o najwyższą jakość usług, aby Cristal Resort Szklarska Poręba stał się najpopularniejszym obiektem w Karkonoszach. W tym celu dyrektor będzie korzystała ze standardów już wypracowanych w sieci Zdrojowa Hotels. Urszula Domagała jest związana z branżą hotelarską od ośmiu lat. Swoją drogę zawodową rozpoczynała od najniższych szczebli kariery w hotelarstwie, obejmując ostatecznie stanowisko dyrektora. Wcześniej pracowała m.in. jako dyrektor 5-gwiazdkowego butikowego Modrzewie Park Hotel w Szczawnicy, zdobywając doświadczenie w pracy z najbardziej wymagającymi klientami, oraz 4-gwiazdkowego sieciowego Hotelu Diament Plaza w Katowicach. Urszula Domagała ma wyższe wykształcenie. Jako góralka z urodzenia w Szklarskiej Porębie czuje się jak u


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *