Kontrola jakości w Best Western

Nowo powołane w polskiej strukturze Best Western stanowisko managera ds. kontroli jakości, po ukończeniu międzynarodowego programu szkoleniowego Best Western International, objęła Kamila Marat z Orbisu.

Kamila Marat ma wieloletnie doświadczenie w branży hotelarskiej. Wcześniej pracowała m.in. dla Grupy Hotelowej Orbis, gdzie pełniła funkcję managera ds. kontroli jakości w obiektach z segmentu business i leisure. W strukturach Best Western odpowiada za koordynację i ocenę wszelkich czynności związanych z utrzymaniem odpowiedniego poziomu oferowanych usług, integrację nowych obiektów oraz szkolenie członków sieci z Programu Jakości Best Western. – Utrzymywanie najwyższych standardów jest dla nas sprawą priorytetową. Przy tak intensywnym rozwoju sieci na polskim rynku nie mieliśmy wątpliwości, że kolejnym krokiem powinno być powołanie managera ds. kontroli jakości na miejscu – mówi Saija Kekkonen, dyrektor zarządzający Best Western na Finlandię, kraje bałtyckie i Polskę.

We wszystkich hotelach Best Western na świecie ocena jakości przeprowadzana jest wyłącznie przez certyfikowanych ekspertów posiadających stosowną wiedzę i umiejętności. Kamila Marat jest pierwszą osobą w zespole, która ukończyła międzynarodowy program szkoleniowy prowadzony przez trenerów i specjalistów Best Western International w zakresie Globalnego Systemu Zapewnienia Jakości jako jedna z 16 kandydatów z całego


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *