Jeden dzień z pracy dyrektora hotelu

„Jeden dzień z pracy dyrektora hotelu" to tytuł czwartego z tegorocznych seminariów szkoleniowych Akademii Hotelarza, które odbyło się 25 kwietnia w Warszawie.


Nasi trenerzy, eksperci z wieloletnią praktyką, podzielili się z uczestnikami szkolenia swoją wiedzą z zakresu efektywnego zarządzania hotelami.

Janusz Mitulski, partner w międzynarodowej firmie doradczej Horwath HTL omówił zagadnienia związane z organizacją czasu pracy i zadań dyrektora hotelu. Wystąpienie zawierało bardzo wiele elementów praktycznych i konkretnych przykładów, co spotkało się z uznaniem uczestników.

Ewa Szczepańska, hotelarz-praktyk z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na różnych stanowiskach kierowniczych w hotelach wysokiej klasy w całej Polsce, przedstawiła tematy dotyczące planowania codziennych zadań przez dyrektora oraz metody rekrutacji i motywowania personelu. Szczególnie drugi blok wzbudził bardzo duże zainteresowanie, a nasi goście długo dyskutowali i dopytywali trenera o szczegóły i wskazówki, które będą mogli zastosować w swojej codziennej praktyce zawodowej.

Elżbieta Nitsze, która na co dzień zarządza marketingiem i sprzedażą obiektów hotelowych w sieci Elbest Hotels, podzieliła się z uczestnikami swoją wiedzą dotyczącą optymalizacji i kontroli kosztów w hotelu. Zdaniem uczestników był to najbardziej efektywny temat, który w ankietach poszkoleniowych został oceniony na 5,8 w 6 stopniowej skali.

Uczestnicy, ponad dwudziestu dyrektorów hoteli z całej Polski, ocenili bardzo wysoko zarówno poziom merytoryczny szkolenia, jak i praktyczną wartość przekazanej wiedzy. Wszyscy zadeklarowali również chęć uczestnictwa w kolejnych szkoleniach Akademii. Więcej na


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *