Kamerdyner usługa elitarna

Jako usługa zarezerwowana dla najbogatszych, kamerdynerzy występują w najlepszych hotelach świata. Sieci hotelowe takie jak Ritz Carlton, St. Regis czy Jumeriah, wprowadzając usługę kamerdynerów do swojej oferty, pragną zaznaczyć jak elitarną obsługę proponują i jak bardzo dbają o swoich gości.

 Dla przykładu, 7-gwiazdkowy hotel Burj Al Arab w Dubaju, do dyspozycji gości oddaje ponad 180 kamerdynerów na 202 apartamenty. Wielu gości odwiedza hotel kilka razy do roku, a kamerdynerzy znając preferencje każdego z nich, przygotowują pokój perfekcyjnie, zgodnie z ich upodobaniami; czy są to niezbędne akcesoria do cygar, czy ulubione zabawki dla dzieci.

Od czego jest kamerdyner


Znając swoich gości z imienia i nazwiska, znając przyzwyczajenia i wymagania, kamerdynerzy gwarantują najwyższą, spersonalizowaną obsługę. Kamerdyner zadba w dniu przyjazdu o wstawienie ulubionych kwiatów do wazonów, o rozpakowanie bagażu, zarezerwowanie restauracji na wieczór i o to, aby poranna kawa była podana w ulubiony sposób.

Kamerdyner zorganizuje też i obsłuży przyjęcie w obrębie apartamentu. Oprócz przygotowań do spotkania, upewni się, czy garderoba jest stosownie przygotowana do okoliczności, przedstawi zaproszonych i pomoże im się rozgościć, podając koktajle. Na koniec dnia przygotuje kąpiel,. W tym czasi [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne rabaty na szkolenia organizowane w ramach Akademii Hotelarza
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plAutor: Autor jest profesjonalnym kamerdynerem Magnums Butler. Pracował jako pierwszy Polak w Burj Al Arab Dubai na stanowisku Główny Kamerdyner. Prowadzi szkolenia z tematyki zachowań projakościowych na rynku hotelarskim

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *