Łódzki Andels ruszy w 2009 roku

W 2009 roku, a nie jak pierwotnie planowano w 2008, zostanie oddany do użytku hotel Andels w łódzkiej Manufakturze. W obiekcie ma powstać 230 pokoi o zróżnicowanym standardzie. Dla biznesmenów, którzy chcą pozostać w Łodzi dłużej, powstaną pokoje typu suites.W hotelu znajdzie się także część konferencyjna - na najwyższej kondygnacji zaprojektowano salę z nowoczesnym wyposażeniem audiowizualnym, która pomieści 800 osób. Na najwyższym piętrze będzie też basen z dawnego zbiornika przeciwpożarowego, o wymiarach 8x20 metrów oraz głębokości 1,50 m.

Część wypoczynkowa umieszczona będzie pod szklanym sześcianem widocznym z rynku Manufaktury. Hotel Andels w Manufakturze zaprojektowało wiedeńskie biuro OP Architckten. Wystrój wnętrz zrealizuje firma Jestico + Whiles z Londynu. Sieć hotelowa Andels jest częścią grupy Warimpex, notowanej na wiedeńskiej i warszawskiej giełdzie.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *