Zmiany w sieci Diament

Rafał Kincer został prezesem sieci Hotele Diament obejmującej sześć trzygwiazdkowych hoteli w województwie śląskim i dolnośląskim. Nowy prezes zapowiada dynamiczny rozwój firmy oraz umacnianie marki na polskim rynku. Jeszcze w tym roku sieć powiększy się o Diament we Wrocławiu, którego budowa ruszyła w drugiej połowie 2007 roku.


Wiosną rozpocznie się rozbudowa nowo otwartego hotelu Diament w Ustroniu. Obecnie hotele marki Diament działają w Katowicach (dwa obiekty), Gliwicach (dwa obiekty), Zabrzu i Ustroniu. We Wrocławiu do dyspozycji gości będzie 131 pokoi, centrum konferencyjne, zaplecze odnowy biologicznej, business room, parking oraz podziemny garaż. SPA Hotel Diament w Ustroniu oferuje część SPA, kompleks saun i jacuzzi oraz specjalistyczne gabinety odnowy biologicznej. Do dyspozycji gości jest 200 miejsc noclegowych w 79 pokojach i restauracja. Zaplecze konferencyjne to trzy sale, które mogą pomieścić do 300 osób. Na terenie hotelu jest dostępny bezpłatny, bezprzewodowy internet. W nowej części powstanie dodatkowe zaplecze noclegowe i basen.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *