Stalowa52 Hostel&Apartments – nowe oblicze przedwojennej kamienicy

Kamienica przy ulicy Stalowej 52 w Warszawie od niedawna prezentuje się w nowej odsłonie. Urządzono w niej butikowe apartamenty i pokoje, które oferują gościom komfortowy pobyt w oryginalnie urządzonych wnętrzach.


Po całkowitej rewitalizacji ponad 100-letnia kamienica zyskała nowe oblicze. Pod szyldem Stalowa52 Hostel&Apartments powstały butikowe apartamenty i pokoje. Poza ofertą noclegową obiekt dysponuje klimatyczną przestrzenią, która gości różnego rodzaju wydarzenia wpisujące  się w artystyczny klimat i alternatywne życie kulturalne warszawskiej Pragi.

Oryginalny design i wygoda

Stalowa52 Hostel&Apartments to 13 butikowych apartamentów i pokoi o wysokim standardzie  do krótko- i długoterminowego najmu. Niepowtarzalny artystyczny wystrój każdego z nich oraz komfortowe wyposażenie zapewniają wygodę podróżującym do Warszawy zarówno turystycznie, jak i biznesowo. W kamienicy znajduje się również oddzielona od apartamentów część hostelowa. Łącznie obiekt może przyjąć 50 osób.

Nad komfortem gości czuwa całodobowa recepcja, w całym budynku można bezpłatnie korzystać z Wi-Fi. Do dyspozycji odwiedzających przygotowana jest również w pełni wyposażona wspólna kuchnia. Atutem miejsca jest także duże, słoneczne patio.

 

Przestrzeń artystyczna

Na Stalowej 52 odbywają się różnorodne wydarzenia kulturalne i artystyczne. Wystrój wnętrz daje możliwość łatwej aranżacji na potrzeby wernisaży, sesji fotograficznych, pokazów mody, wystaw zdjęć, spotkań warsztatowych i autorskich.

 

Stalowa52 Hostel&Apartments to projekt, który w dalszym ciągu się rozwija. W niedługim czasie planowane jest otwarcie restauracji.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *