Dariusz Wilk nowym dyrektorem w grupie Sun & Snow

Grupa Sun & Snow, lider na rynku wynajmu oraz sprzedaży apartamentów w najpopularniejszych polskich kurortach i aglomeracjach miejskich, powołała Dariusza Wilka na stanowisko Dyrektora ds. Komercjalizacji. Będzie odpowiedzialny za całość działań związanych ze sprzedażą i marketingiem inwestycji apartamentowych i condohotelowych w ramach grupy. Są to zarówno flagowe projekty realizowane pod marką SUN & SNOW RESORTS: Szklarska Poręba oraz Lipki Park Zakopane, jak i projekty innych deweloperów, których komercjalizacją zajmuje się grupa Sun & Snow.

 

Dariusz Wilk wnosi do zespołu Sun & Snow dwadzieścia lat doświadczenia zawodowego, które zdobywał na stanowiskach związanych ze sprzedażą i marketingiem. Ostatnio przez cztery lata związany był z Grupą Kapitałową Gant Development S.A., gdzie jako Dyrektor Marketingu i Sprzedaży zarządzał całością działań sprzedażowych spółki. Według miesięcznika branżowego CIJ Journal w okresie tym Gant sprzedał ponad 3500 mieszkań, zajmując dzięki temu 3 miejsce w Europie Środkowo – Wschodniej. Wcześniej pracował między innymi w amerykańskim koncernie Fellowes , gdzie odpowiadał za działania marketingowe firmy na terenie Polski, Ukrainy, Czech oraz krajów nadbałtyckich.

 

Jako Dyrektor ds. Komercjalizacji Inwestycji będzie realizował kompleksową strategię marketingu i sprzedaży wszystkich projektów apartamentowych i condohotelowych, w które zaangażowana jest grupa Sun & Snow, w tym za identyfikację potencjalnych projektów apartamentowych, opracowywanie ofert dla klientów i komunikację z rynkiem.

 

Dariusz Wilk powiększy grupę osób w Grupie Sun & Snow zajmujących się prowadzeniem komercjalizacji inwestycji realizowanych przez innych deweloperów, które obsługuje Spółka.

 

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zespół Sun & Snow powiększa się o najlepszych specjalistów w obszarze marketingu i sprzedaży. To kolejny fundament pod budowanie mocnej pozycji naszej grupy w segmencie apartamentów i condhoteli w Polsce.” – powiedział Marcin Dumania, prezes zarządu spółki Sun & Snow, komentując powołanie Dariusza Wilka na nowe stanowisko.

Dariusz Wilk ukończył Wydział Marketingu i Zarządzania w Wyższej Szkole Marketingu i Zrządzania we Wrocławiu. W 2009 roku w Sztokholmie odebrał prestiżową nagrodę Sabre Awards za Najlepszą Kampanię Europejską. Prywatnie jest maratończykiem oraz triathlonistą. Ukończył we Frankfurcie Mistrzostwa Europy w Triathlonie na najtrudniejszym dystansie Iron Man i jest tym samym jednym z 200 Polaków, którzy tego dokonali. Pasjonuje się wyprawami wysokogórskimi – obszedł ośmiotysięcznik Annapurna, zorganizował wyprawę do bazy Everest Base Camp. Ma 42 lata.

* * *

Sun & Snow jest największą w kraju firmą zarządzającą wynajmem apartamentów w systemie krótkoterminowym, w aglomeracjach miejskich oraz kurortach wakacyjnych. Obecnie spółka realizuje kompleks apartamentowo-hotelowy Sun & Snow Resorts – Szklarska Poręba, nowoczesny ośrodek górski składający się z trzech budynków apartamentowych oraz aparthotelu o łącznej powierzchni użytkowej ponad 15 tys. mkw. Pierwszy etap został oddany do użytku na początku listopada 2012 r. Wartość inwestycji to 80 mln PLN. Wyłącznym operatorem całego kompleksu jest Sun & Snow, a deweloperem jest firma Univitae.

 

Drugim obiektem należącym do sieci Sun & Snow Resorts jest kompleks wypoczynkowy Lipki Park Zakopane. Kameralna inwestycja położona w bezpośrednim sąsiedztwie Pasma Lipek, uznanego za Park Kulturowy, obejmuje trzy budynki apartamentowe oraz dwa hotelowe, a także SPA, restaurację i basen odkryty. Deweloperem projektu jest MC Real Property. Pierwszy budynek apartamentowy został już wybudowany oraz w całości sprzedany. Budowa dwóch pozostałych budynków apartamentowych oraz części hotelowej rusza w II połowie 2013 r.

 

Sun & Snow zarządza ponad 600 apartamentami zlokalizowanymi w 21 najpopularniejszych polskich kurortach oraz aglomeracjach: Świnoujściu, Międzyzdrojach, Kołobrzegu, Jastrzębiej Górze, Władysławowie, Krynicy Morskiej, Sopocie, Stegnie, Kątach Rybackich, Ustce, Jantarze, Juracie, Zakopanem, Krynicy-Zdrój, Wiśle, Karpaczu, Ustroniu, Szklarskiej Porębie, na Mazurach, a także w Warszawie i Gdańsku. Sieć obejmuje wyłącznie apartamenty o najwyższym standardzie. Więcej informacji na stronie www.SunAndSnow.pl.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *