Jeszcze większe EuroGastro

W dniach 27 - 29 marca w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki odbyły się XII Targi EuroGastro, jedna z wiodących w kraju imprez wystawienniczych dla branży HoReCa i pokrewnych. Podczas tegorocznej edycji swoje produkty zaprezentowało ponad 300 wystawców, czyli o ok. 15 proc. więcej niż przed rokiem.


 
Więcej niż przed rokiem było również zwiedzających. I chociaż organizator targów spółka MT Polska nie dysponuje jeszcze danymi dotyczącymi liczby zwiedzających, to na podstawie tego co było widać „gołym okiem”, mogło ich być o około jedną piątą więcej niż przed rokiem.

Na targach EuroGastro, jak zwykle, można było zapoznać się z ofertą producentów i dostawców sprzętu, mebli i wyposażenia lokali gastronomicznych i hoteli, żywności, akcesoriów i systemów informatycznych, a także urządzeń i produktów spożywczych branży kawowo-barmańskiej oraz cukierniczo-piekarniczej.
Targi, podobnie jak w ubiegłym roku, zostały zdominowane przez dostawców wyposażenia oraz produktów dla gastronomii. Bogaty był również program imprez towarzyszących, w którym znalazły się m. in. kulinarne popisy znakomitych szefów kuchni i wirtuozerskie pokazy wybitnych cukierników. Imprezie towarzyszyły także liczne prelekcje, panele dyskusyjne, pokazy i konkursy.
Podczas targów „Hotelarz” miał okazję wręczyć jedną z głównych nagród w organizowanym przez redakcję konkursie Hotel z Pomysłem. Dyplom za zdobycie I miejsca w głosowaniu Czytelników i Internautów dla Hotelu Branicki w Białymstoku, który odebrała Pani Anna Horodeńska Kierownik Sprzedaży i Marketingu hotelu.
Podczas uroczystej gali targowej, która odbyła się wieczorem 28 marca w hotelu Jan III Sobieski wystawcy i zaproszeni goście mieli okazję nie tylko do zabawy ale również do uczestniczenia w rozstrzygnięciu dwóch konkursów, które już tradycyjnie towarzyszą targom EuroGastro. Poniżej prezentujemy listę nagrodzonych.
Konkurs pod patronatem Ministra Gospodarki na najlepszy produkt XII Międzynarodowych Targów Gastronomiczno – Hotelarskich Eurogastro 2008.


[...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *