Hotel obok torów

W sierpniu 2008 roku rozpoczną się prace budowlane przy nowym czterogwiazdkowym hotelu zlokalizowanym przy ulicy Łączyny na warszawskim Ursynowie, zapowiedzieli w połowie kwietnia przedstawiciele Europejskiego Funduszu Hipotecznego SA. Na działce o powierzchni ok. 5 tys. mkw. zlokalizowanej w sąsiedztwie służewieckiego Toru Wyścigów Konnych ma powstać nowoczesny obiekt o 160-180 pokojach oraz powierzchniach usługowo-handlowych.

Tak ma wyglądać czterogwiazdkowy hotel, który w sąsiedztwie
służewieckich torów wyścigów konnych wybuduje Europejski Fundusz
HipotecznyBudowa budynku, który ma mieć powierzchnię 13,5 tys. mkw. i wysokości 13 metrów ma potrwać ok. 2 lat. Inwestycja warta ok. 80 mln złotych będzie kolejnym przedsięwzięciem w zakresie inwestycji hotelowych realizowanych przez spółkę giełdową EFH SA. - Od kilku lat, wraz z rozwojem regionu, obserwuje się w Warszawie niedoinwestowanie, jeśli chodzi o obiekty hotelowe, oferujące wysoki standard usług, położone w okolicach centrów biznesowych. Rejon ulicy Poleczki jest jednym z najszybciej rozwijających się tego typu miejsc w Warszawie.

Dodatkowo, lokalizacja zyskuje bardzo na atrakcyjności ze względu na nowy dojazd do lotniska. Inwestycja EFH jest zatem trafną odpowiedzią na zapotrzebowanie rynkowe - mówi Marcin Podobas, wiceprezes zarządu Europejskiego Funduszu Hipotecznego SA. Obecnie trwają rozmowy dotyczące wyboru operatora mającego powstać w przyszłości hotelu. Wiadomo już, że będzie on mógł rozpocząć zarządzanie obiektem od 2010 roku.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *