Pięć gwiazdek na Mazurach – …w Iławie…

8 lipca ruszyć ma w Iławie nad Jeziorakiem 5-gwiazdkowy obiekt GrandHotel Tiffi ze 155 pokojami, SPA z 20 gabinetami, 15 salami konferencyjnymi o pow. 1,3 tys. mkw. i kortami. Właścicielem hotelu jest firma odzieżowa Tiffi. Całość inwestycji szacowana jest na 50 mln zł, z czego 15 mln pozyskano z funduszy europejskich.


Wszystkie pokoje będą miały panoramiczne okna z widokiem na jezioro lub ogród oraz łazienki wykończone naturalnym kamieniem. W części gastronomicznej hotel zaoferuje restaurację śródziemnomorską, shisha bar i tawernę na jeziorem, a w części rekreacyjnej – basen i jaccuzi, saunę, łaźnię parową, siłownię z klubem fitness oraz dwa korty tenisowe i taras widokowy o pow. 1,2 tys. mkw.

W Centrum SPA wykonywane będą przez wykwalifikowanych terapeutów z Indii masaże ajurwedyjskie oraz zabiegi kosmetyczne, prowadzone też będą zajęcia z jogi. W hotelu znajdą się też dwie sale balowe o pow. 520 i 420 mkw. Budowa hotelu ruszyła w 2010, a termin jego otwarcia był kilkukrotnie przesuwany. Właścicielem obiektu jest powstała w 2003 roku firma odzieżowa Tiffi z Nidzicy, która obecnie jest największym udziałowcem w Próchnik SA. Poza Polską rozwinęła swoją aktywność również na Ukrainie, Białorusi i…


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *