Pięć gwiazdek na Mazurach – …w Mikołajkach…

We wrześniu gości zacznie przyjmować 5-gwiazdkowy kompleks apartamentowo-hotelowy Mikołajki, należący do trójmiejskiego dewelopera spółki Inpro. Zaoferuje 78 pokoi hotelowych i 25 apartamentów sprzedawanych w systemie condo.

Cały kompleks będzie zlokalizowany na Wyspie Ptasiej i półwyspie przy Jeziorze Mikołajskim w Mikołajkach. Obie części połączone zostaną szklanym tunelem. Hotel będzie dysponował trzema salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni 350 mkw., restauracją z tarasem widokowym, SPA z basenem, kompleksem saun i gabinetami odnowy biologicznej oraz pubem, klubem nocnym z kręgielnią oraz prywatną mariną z 38 miejscami do cumowania. Restauracja hotelowa w połączeniu z częścią konferencyjną utworzą salę bankietową o łącznej powierzchni ponad 650 mkw. Luksusowy charakter inwestycji podkreślać mają przeszklone elewacje i tereny zielone zaprojektowane tuż nad wodą. Ceny wykończonych pod klucz apartamentów sprzedawanych w systemie condo zaczynały się od 19 tys. zł za mkw., ale w czerwcu wprowadzono promocję i można je kupować od 12 tys. zł plus VAT. Hotel Mikołajki jest kolejną inwestycją Inpro w branży hotelarskiej. Pierwszą był 4-gwiazdkowy hotel SPA Dom Zdrojowy w Jastarni oddany do użytkowania w 2005


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *