Hotele Diament inwestują

Sieć Hotele Diament buduje kompleks hotelowo-konferencyjno- gastronomiczny w Zabrzu. Obok funkcjonującego już 3-gwiazdkowego Diamentu powstanie 4-gwiazdkowy Park Hotel Diament z 66 pokojami. Jego otwarcie zaplanowano na 2014 rok.


Wramach powstającego kompleksu w połowie maja otwarto jedną z największych sal bankietowokonferencyjnych w regionie. Sala o powierzchni 400 mkw. wraz z 350-metrowym letnim tarasem umożliwi organizację wszelkiego rodzaju przyjęć, konferencji i spotkań do 500 osób. Nowoczesny system konferencyjny pozwala na przystosowanie jej do celów szkoleniowych, targowych i prezentacyjnych. Cały kompleks obejmować będzie dwa hotele, w tym jedyny w Zabrzu 4-gwiazdkowy, łącznie ze 121 pokojami, część gastronomiczną Świat 4 Restauracji, bar, powierzchnie konferencyjne oraz strzeżony parking. W ramach dotychczasowych prac związanych z inwestycją, oprócz budowy sali bankietowokonferencyjnej, rozbudowano powierzchnię gastronomiczną hotelu Diament Zabrze. Obecnie obiekt dysponuje trzema salami restauracyjnymi oraz kompleksowo wyposażonym zapleczem cateringowym. Obecnie w skład sieci Hotele Diament wchodzi osiem obiektów, głównie w woj. śląskim, oraz jeden we


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *