StayPoland sprzedaje parkingi

Od maja podróżujący służbowo po Polsce klienci StayPoland.com mogą razem z pokojami hotelowymi rezerwować również parking. System wyświetla informację o kosztach miejsc postojowych przy hotelu, a klienci sami wybierają parking i sposób płatności. Przy okazji uruchomienia nowej usługi StayPoland.com przeanalizowało ceny parkingów w 1 090 hotelach dostępnych na swojej stronie.

Najdrożej zapłacić trzeba w hotelach 5-gwiazdkowych w Warszawie - za cenę 80 zł za dobę otrzymuje się miejsce w podziemnym parkingu. Niektóre hotele oczekują od gości opłaty za niestrzeżone miejsca parkingowe, cena za dobę waha się wtedy w okolicach 15 - 30 zł. Najtaniej jest w mniejszych miejscowościach, gdzie hotelarze chętniej udostępniają miejsca postojowe za darmo. Jeżeli pojawia się opłata, jest to zazwyczaj symboliczna kwota 10 zł. Aż dwie trzecie hoteli obecnych w serwisie StayPoland.com oferuje bezpłatny parking dla gości. – Stałym klientom proponujemy płatność za wszystkie noclegi i parkingi na fakturze zbiorczej raz w miesiącu, jeśli jest to możliwe staramy się negocjować darmowy parking – dodaje prezes centrum rezerwacyjnego Tomas


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *