Dyrektorki w nowych obiektach Port-Hotelu

Zarząd spółki Port–Hotel podjął decyzje dotyczące obsady stanowisk dyrektorów otwieranych w tym roku hoteli Renaissance, Hampton by Hilton w Warszawie i w Gdańsku oraz dyrektora Courtyard by Marriott. Wszystkie stanowiska objęły kobiety.


Dotychczasowa dyrektor 4-gwiazdkowego Courtyard by Marriott przy lotnisku Chopina Aneta Stępkowska przenosi się kilkadziesiąt metrów dalej, do 5-gwiazdkowego Renaissance. Zdobywała doświadczenia na kierowniczych stanowiskach w hotelu Forum Warszawa jako dyrektor sprzedaży, a po przemianowaniu go na Novotel Centrum Warszawa została dyrektorem ds. hotelowych. Następnie została zastępcą dyrektora generalnego w Holiday Inn Warszawa (obecnie Mercure Centrum), skąd przeszła na stanowisko dyrektora hotelu OSSA Congress & SPA z ponad 500 pokojami. W Courtyard by Marriott pracowała od trzech lat. Teraz zastąpi ją Joanna Stachowiak- -Szczotko, która ostatnio pracowała jako zastępca dyrektora generalnego w 4-gwiazdkowym Mercure Gdańsk Stare Miasto.

Hotelem Hampton by Hilton Warsaw Airport pokieruje Adriana Biernatowicz-Jadczak, która zdobywała doświadczenie w hotelu Holiday Inn Warszawa oraz Novotel Warszawa Airport, a ostatnio zajmowała stanowisko dyrektora hotelu Mercure Lublin Centrum. Z kolei na stanowisko dyrektora hotelu Hampton by Hilton w Gdańsku została powołana Magdalena Suliga, która rozpoczęła swoją karierę hotelarza w Sheraton Warsaw Hotel & Towers, następnie zajmowała kierownicze stanowiska w Holiday Inn Gdańsk i Sofitel Grand Sopot oraz pracowała jako dyrektor hotelu Focus Gdańsk.

Port-Hotel kończy obecnie budowę dwóch hoteli Hampton by Hilton i prowadzi rekrutację personelu do obydwu obiektów. Nowe hotele zostaną oddane do użytku w III kwartale tego roku. Spółka jest jednocześnie współinwestorem i operatorem hotelu Renaissance zgodnie z umową franczyzy zawartą z Marriott International. Będzie to pierwszy obiekt tej marki w


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *