Nowi dyrektorzy hoteli w Kołobrzegu

Hotele Zdrojowej Invest mają nowych dyrektorów. Kinga Łata objęła stanowisko dyrektora 5-gwiazdkowego kompleksu Marine Hotel & Ultra Marine, natomiast Sebastian Pruchniak został dyrektorem 4-gwiazdkowego Sand Hotel.

W wyniku awansu wewnętrznego Kinga Łata stanęła na czele 150-osobowego zespołu Marine & Ultra Marine. Od 2010 roku kierowała hotelem Sand. Doświadczenie hotelarskie zdobywała w obiektach SPA w Polsce, a międzynarodowe – w biurze podróży TUI w Niemczech. Jest absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego. Sebastian Pruchniak karierę zawodową w branży hotelarskiej rozpoczął kilkanaście lat temu i przeszedł wszystkie szczeble kariery w hotelarstwie od podstawowych stanowisk, m.in. w warszawskich hotelach Bristol i Sobieski, po kierownicze w Polsce i za granicą. Ostatnio piastował stanowisko dyrektora operacyjnego największego hotelu konferencyjnego na Ukrainie. Pracował w hotelach sieciowych oraz prywatnych, a najdłużej związany był z siecią Radisson. Jest absolwentem


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *